Değişimin en kısa yolu; Muntes!
En iyi kalite ve en uygun fiyat için Muntes'i tercih edin
TEKLİF FORMU

İSTANBUL SAINT JOSEPH LISESI MEKANIK TESISAT İŞLERI

İstanbul Saint joseph lisesi Mekanik Tesisat İşleri
PROJE DETAYI

Özel Fransız Saint joseph lisesi'nin mekanik tesisat işleri Muntes Mühendislik tarafından gerçekleştirilmektedir.
 

  • Kalorifer Tesisatı Revizyonu

İstanbul Kadıköy Moda'da yer alan Özel Fransız Saint joseph lisesi'nin eskiyen ve kontrolü istenilen şekilde gerçekleştirilemeyen kalorifer tesisatı firmamız tarafından revize edilmiştir. Bu işin kapsamında, oransal kontrollü balans vanaları ile tüm kalorifer tesisatının otomasyonu sistemi çerçevesinde kontrolü sağlanacaktır. Ayrıca yine bu iş kapsamında, okulda yer alan doğalgaz tesisatları yeniden yapılarak güncel mevzuatlara uygun hale getirilmiştir. Yine bu iş kapsamında, okulda yer alan ve okul personelinin kullanımında olan bir bölümün, sıhhi tesisatı, kalorifer tesisatı ve klima tesisatı firmamız Muntes Mühendislik tarafından yapılmıştır.

  • Resim ve Müzik Atölyesi Mekanik Tesisatı

Yeni inşaa edilen resim ve müzik atölyesi kısımlarının mekanik tesisatı firmamız tarafından yapılmıştır.

  • Mutfak Havalandırma ve Soğutma Tesisatı

Okul bünyesinde yer alan yemekhanenin mutfak bölümüne vrv ve havalandırma sistemleri kuruldu.Bu çalışmamız mutfak çalışanlarının doğru sıcaklık ve taze hava değerlerinde çalışmasını sağladı.

  • Bahçe Yangın Tesisatı

Okul binasını çevreleyen geniş sahada projelendirdiğimiz ve uygun gördüğümüz alanlara yönetmeliklere uygun yangın dolabı tesisatı ve kurulumu gerçekleştirilmiştir.

  • ​Doğalgaz Tesisatı

Okul dışındaki servis kutusundan kazan dairesine kadar olan tüm doğalgaz boru tesisatı yenilenmiştir.

  • Yardımcı Binalar Mekanik Tesisatı

Okul bünyesinde bulunan içerisinde Marangozhane, Bahçe İşleri, Elektrik ve Mekanik atölyelerinin bulunduğu yardımcı bina kompleksinin doğalgaz ve ısıtma tesisatı firmamız tarafından gerçekleştirildi.

  • Caporal Evi Mekanik Tesisatı

Okul bünyesinde bulunan ve tarihi öneme sahip binalardan biri olan caporal evinin doğalgaz, ısıtma,sıhhi ve klima tesisatı tarafımızdan tarihi bir binaya uygun özen gösterilerek gerçekleştirildi.