Değişimin en kısa yolu; Muntes!
En iyi kalite ve en uygun fiyat için Muntes'i tercih edin
TEKLİF FORMU

MİNİ VRV KLİMA

VRF ya da VRV olarak bilinen iklimlendirme sistemleri, tasarruflu ve aynı zamanda yüksek işlevli olmaları nedeniyle günümüzde pek çok birey tarafından tercih edilir. Özellikle klasik klimaların yerine, ısı akışını daha kontrollü bir şekilde sağlıyor olması nedeniyle büyük ve önemli firmalarda belirtilen ürünlerden yararlanmaktadırlar. Daha estetik ve pratik görünmesi adına Mini VRV klima sistemleri oluşturulmuştur. Belirtilen ürün sayesinde, büyük dış üniteler yerine bireyler, küçük ve kullanışlı ünite ile istedikleri mekana monte işlemini gerçekleştirebilirler. Üstelik diğer iklimlendirme sistemlerine göre adı geçen ürünün fiyatları da son derece uygundur.

Estetik Görünüm Ve Yüksek Performans

Tasarım açısından büyük VRF klimalardan bile daha estetik olan Mini VRV ürünleri, bahçelerde ya da açık alanlarda bile rahat bir şekilde konumlandırılabilirler. Küçük bir vantilatörü andıran görünümü sayesinde, mekanlarda herhangi bir görüntü kirliliği oluşmaz. Cihaz her ne kadar küçük olsa da sağladığı performans oldukça yüksektir.

  • Tamamen sessiz olarak çalışabilen bu ürünlerin gereken durumlarda PMV kiti sayesinde ses çıkarmadan hizmet verebilirler.
  • Özellikle otellerde ve prestijli mekanlarda, küçük olmaları nedeniyle hem estetik görüntü oluşturmakta hem de aynı anda tüm mekanın iklimlendirilmesine yardımcı olmaktadırlar.
  • Tek bir dış üniteye bağlı olarak birbirinden farklı iç ünitelerin bulunduğu MRV ürünleri, hastane gibi alanlarda da kişilerin memnun edilmesine zemin hazırlar.

Elektrik Harcaması Son Derece Düşük

Diğer VRF sistemlerinde olduğu gibi mini VRV klimaları içerisinde de enerji tasarrufu sağlayan özel parçalar bulunduğu için, bireyler ekonomik anlamda zarara uğramadan belirtilen üründen faydalanabilirler. Yaz ve kış fark etmeksizin her zaman düşük fiyatlara çalışması ve elektrik faturasını getirmemesi nedeniyle, günümüzde daha çok mekanda kullanılmaya başlamış durumdadır.

  • Mini VRV klimalarından yararlanmak isteyen kişilerin, yetkili bir servis ile görüşmeleri faydalı olacaktır.
  • Güvenlikli olması nedeniyle iklimlendirme süreci boyunca belirtilen cihaz bireylerin sağlığını tehlikeye atabilecek herhangi bir durum oluşturmaz.
  • Farklı modelleri bulunan ürün, kişilerin beğenilerini kazanabilmek adına küçük boylarda ve oldukça estetik bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Kurulum aşamasında görevli servisten yardım almak, cihazın zarar görmemesi açısından önemlidir.