Değişimin en kısa yolu; Muntes!
En iyi kalite ve en uygun fiyat için Muntes'i tercih edin
TEKLİF FORMU

MEKANIK TESISAT PROJELENDIRME VE TAAHHÜT

Mekanik tesisat sektöründe, tüm teknik gelişmeleri takip eden, sürekli güncel kalan, işinde uzman ve geniş düşünebilen kadromuzla Muntes Mühendislik olarak hizmet vermekteyiz. Özellikle ticari amaçla tasarlanan binalar, üretim tesisleri ve endüstriyel alanlarda hizmet veren firmamız buralarda gereksinim duyulan konfor şartlarının sağlanması hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Havalandırma sistemleri, ısıtlma sistemleri, yangın sistemleri, VRF (VRV) klima sistemleri ve doğalgaz sistemleri ile güvenlik, hijyen ve konfor şartlarının sağlanması için gerekli en uygun sistemleri belirlemekteyiz. Ortam ve fiziki şartlar da göz önüne alınarak maliyeti en uygun sistem tercih edilmektedir.

 

Özellikle ticari kullanım amacıyla tasarlanan binalarda pratiklik ve konforun yanı sıra meydana gelebilecek yangın ve elektrik kaçağı gibi ciddi yaralanma ve ölüm riski içeren durumların ön görülmesi ve tedbirlerinin oluşturulması açısından da mekanik tesisatın önemi çok büyüktür.

 

Muntes Mühendislik olarak VRF Klima sistemleri, havalandırma sistemleri, doğalgaz sistemleri, yangın sistemleri, ısıtma sistemleri ve endüstriyel tesislerin projelendirilmesi gibi hizmetleri üstlenmekte ve belirtilen süre aralıklarında bu projeleri sorunsuz olarak sahiplerine teslim etmekteyiz. Tüm detay ve konuları hesaplayarak hizmet verdiğimiz gibi aynı zamanda bu sistemlerin uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilmesi adına kaliteli çözümler sunmaktayız.

 

Evlerde olması gereken sıcak su ihtiyaçlarının, yerden ısıtma sistemlerinin, büyük alanlı yapılardaki doğalgaz sistemlerinin ya da sağlık alanlarında görülen hastane gibi bölgelerde de gerekli olan sağlıklı havalandırma sistemlerinin temin edilmesini sağlayarak, sektörde uzun yıllar sunduğu yenilik ve kolaylıklar ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

 

Yaptığımız projelerin akabinde, çizim ve hesaplarımızın hayatata geçiirlmesi yani taahhüt konusunda da uzman ekibimiz ile destek vermekteyiz. İş planı ve saha organizasyonunu ön plana alarak taahhüt işlerimizi müşteri memnuniyetini ön plana alarak gerçekleştirmekteyiz. İş güvenliği ve sağlığı kurallarına harfiyen uyarak, profesyonel ekipman ve sistemler ile bu hizmetlerimizi gerçekleştirmeden önce iş programımızı detaylı bir şekilde hazırlayıp iş veren veya proje yürütücüsü ile paylaşıyoruz. 

 

Sahada yer alan diğer ekiplerle de orgainze olarak işin hiçbir şekilde gecikmesine mahal olmadan en doğru şekilde ilerlemesi konusunda hassasiyet göstermekteyiz. İş sırasında hassas davranıp çevreye ve düzene zarar vermemek için gerekli her türlü önlemleri almaktayız.

 

Müşterimize en doğru sistemi sunabilme adına her zaman gerekli fedakarlıkları yapmaktayız. Kar kaygısından çok işimizi doğru ve düzgün sonuçlandırmaya odaklanıyoruz.

 

Havalandırma sistemleri, VRF Klima sistemleri, yangın tesisatı, ısıtma tesisatı ve doğalgaz tesisatı başlıklarındaki taahhüt işlerimizin yanında özel projelere de destek verebilmekteyiz. Ses izolasyonu, jeneratör kurulumu, endüstriyel hava perdeleri ve sismik koruma yapmış ve yapmakta olduğumuz diğer iş kalemlerimiz arasındadır.